Jdi na obsah Jdi na menu
 


Únor 2007

26. 2. 2007

Obrazek

Tak Vás zase zdravím. Je únor a já jsem zase vetší a težší. Už vážím 9,7 kg! Jsem prostě kus psa. Stále mám své dobré a ne moc dobré dny. Během těch dobrých poslouchám skoro na slovo. Znám povely - sedni, lehni, ke mně, k noze, čekej, tanyny... Vím přesně, co který znamená, ale když mám svůj ne moc dobrý den, jsem jako urvaný ze řetězu. Neslyším, nevidím, prostě si dělám, co chci. Jenže jaký je dnes zrovna den zjistí mí páníci až podle toho, že jim prostě zdrhnu. Já teda neutíkám daleko, pořád si je hlídám, ale o návratu a nějakých povelech nemůže být absolutně žádná řeč. Taky mám za sebou pár rozkousaných věcí. Moc mi chutnala MP3, proutěný koš na kosmetiku, propisovací tužky (náplň vytekla na gauč) a spousta dalších věcí. Minulý týden byla panička u lékaře a já jí z okna viděl odcházet. Nestačila se divit, co všechno během  asi 40 minut vzalo za své. Samozřejmě se mi to nabízelo ke kousání úplně samo a já jsem jen slabý pejsek, který prostě neodolal :-) Zrušil jsem jí krabici papírových kapesníků, nosní kapky, plastový přebal na teploměr a poloprázdné plato od Paralenu. Když přišla domů, divil jsem se, že tak brzy, našla tohle všechno rozžvejkané u sebe v posteli. Ale naštěstí byla dost nemocná, že to jen uklidila a ihned usnula. Já jsem celou dobu byl zalezlý pod postelí a strategicky vylezl, až když spala. Přitutlil jsem se a spali jsme a spali jsme a spali jsme...

Na fotce je vidět, jak sleduju místní cvrkot na ulici z balkónových dveří. Nic mi prostě nesmí uniknout.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zlobidlo

(Gučík, 22. 3. 2007 16:00)

Ahoj Arnošte,
tak já ti povím, že mě to poslouchání také moc neba :-). Je mi sice 5 měsíců, takže jsem naopak mladší než ty, zato zlobím dobře. Venku pořád žeru výkaly (slušně řečeno), nejlepší je ho ukořistit a zdrhat, páč panička mi ho chce vždycky sebrat a nějaký FUJ!!! na mě neplatí, když se mi nechce. Tuhle jsme jeli na výlet a já jsem si v autě vzpomněl, že bych to ho... mohl tedy "vyplivnout", když si to panička předtím tak přála a vyhodil jsem ho přímo v přepravce a krásně jsem se v tom vyválel. Panička mi pak říkala, že smrdím jak hyena, no byla to fakt sranda :-))).Jinak doma jsem celkem v pohodě, mám velkýho kámoše, takže nejsem sám, když jsou páníčci v práci.
Jestli budeš chtít, můžeš na mě mrknout na webu, zatím tam moc fotek nemám, ale to se brzy změní, panička slibuje. Ahoooj a posílám pac. Gučík.
http://www.bunny.estranky.cz

Klidný terier

(Kenny, 28. 2. 2007 12:55)

Ahoj Arnošte,
prostě se nezlob, ale já neodolám. Musím se připojit pár řádky. Jsem starší, ale s tím posloucháním to je stejné. Já jsem minulý týden chytil stopu hárající feny. Kámo, to byl cvrkot. Přes půl čtvrti u nás v Teplicích jsem letěl. Míjela mne auta, motorka i hlas mé paničky. Až takovou krasavici (nebo její stopu ) potkáš, budeš zírat.
Pak, že si s námi neužijí.......člověčí smečka......