Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

jméno:      A r n o š t

narozen:   28.3.2006

bydliště:   Kutná Hora

e-mail:     mikro1@seznam.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nová fenečka

(David, 11. 9. 2007 11:16)

Neví te o nějaké levné fenečce kernteriera poblíž vysočiny? Diky David.Pejchar@seznam.cz

Peginka

(Vzkaz pro Jihlavu, 17. 11. 2006 0:42)

Zdravíme do Jihlavy, díky za příspěvek i za přání. Jsme to my!!! Nevydrželi jsme čekat a máme doma našeho Arnošťáka-rošťáka ... Těšíme se na setkání....

kerníci

(Hana Brožobá, 16. 11. 2006 13:12)

Dobrý den, možná se pletu, ale nebyli jste u mně se podívat na mojí fenečku(kernici Peginku)? Jestli se pletu, tak se omlouvám za omyl, jestli jste to Vy, tak Vám přeji hodně radosti s Vaším kerníkem a hodně výstavních úspěchů. Já si z vrhu nechala ještě jednu fenečku-Bessinku. Možná se uvidíme někde na výstavě.
Pozdrav z Jihlavy posílá Hana Brožová.

POZDRAV OD KAMARÁDA OTÍKA

(OTÍK - mazánek z Bucharovic rodinky, 1. 9. 2006 10:42)

Ahoj Arnoštku! Za celou naši rodinu Ti přeji, aby se Ti u rodičů Míši & Honzy & bráchy Toma dobře dařilo a abys od nich měl tolik lásky, jako mám já od těch svých.
A jestli chceš zůstat mým kamarádem, tak mi prosím Tě nepřebírej čubičky z našeho okolí, protože se o ně (sic zatím marně) snažím už 4 roky, tak si je teď na stará kolena nemíním nechat přebrat :-)

Otík Buchar (rádoby Kokršpaněl, ale spíš Vydrař)

Pozdrav

(Sousedka Katka, 29. 8. 2006 14:08)

Ahoj Arnoste,
jsem tvoje sousedka a jiz jsme se parkrat videli. Doufam, ze das na frak vsem tem oplzlejm chlupacum, ktery hyzdej okoli nasich pribytku!!! A taky doufam, ze tvi panicci budou po tobe sbirat tva draha hovinka!!!! :-)))))))))))))))))) Vitej v Trebisovsky a doufam, ze se stanes postrachem vsech!!